אודותינו

המטבח של מיי פונה לקהל ישראלי המעוניין לשלב אוכל תאילנדי מקורי מסורתי עם נגיעות אסיאתיות והתאמות לקהל ולטעמים הישראלים. ישראלים רבים חוזרים מאסיה בכלל ומתאילנד בפרט עם טעם של עוד, הם מתגעגעים לשפע לפירות הים, לתבלינים, לצבעים ולריחות.

אודות המטבח של מיי

אנו בדיוק כאן כדי לשחזר עבורכם את החוויה: מיי היא שפית בכירה, ילידת תאילנד שעלתה לישראל. בישראל היא נחשפה לטעמים הישראלים ומביאה איתה ברוב כישרון ונסיון עשיר את החוויות הקולינריות הן מהמטבח האסיאתי והן מהמטבח הישראלי. בבישול היא משלבת בין הטעם האסיאתי המסורתי לבין הטעם הישראלי.

המטבח שלנו בנוי על שימוש בחומרים והשראה מהמזרח, תוך הקפדה על שימוש במוצרים מהאיכות הגבוהה ביותר. במטבח של מיי תוכלו ליהנות ממבחר מנות אותנטיות בריאות מהמטבח האסיאתי. אנו שמים דגש על התאמה אישית לסועד מבחינת הטעם, כך שכל סועד יכול לבקש למשל מידת חריפות רצויה. האוכל מבושל מהתחלה ועד הסוף עבור כל הזמנה בנפרד מה שמבטיח איכות גבוה, טריות ומזון בריא.

ארועים:
נסיון עשיר בדוכנים לאירועים – דוכן סושי ודוכן הקפצות – הם אנו מכינים במקום לחוגגים מסיבה אסיאתית של סושי מכל הסוגים והצבעים – על פי הזמנת הסועד וכן מקימים דוכן הקפצות המהווה אטרקציה בכל מסיבה עם פאד תאי, נודלס – עם עוף, בקר, טופו, ירקות ועוד.